Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Innoform 2022

Informacje prasowe

 

SORMA BIERZE UDZIAŁ W TARGACH AMB W STUTTGARCIE

2022-08-11

Włoska firma Sorma S.p.a. po raz kolejny weźmie udział wzaplanowanych na 13–17 września targach AMB w Stuttgarcie i będzie prezentować swoje marki Nikko Tools i Osawa. Odwiedzający będą mogli obejrzeć eksponowane produkty i spotkać się z pracownikami na stanowisku 3D35 w Pawilonie 3.

 

SORMA BIERZE UDZIAŁ W TARGACH AMB W STUTTGARCIE

Włoska firma Sorma S.p.a. po raz kolejny weźmie udział wzaplanowanych na 13–17 września targach AMB w Stuttgarcie i będzie prezentować swoje marki Nikko Tools i Osawa.

Odwiedzający będą mogli obejrzeć eksponowane produkty i spotkać się z pracownikami na stanowisku 3D35 w Pawilonie 3.

Spośród prezentowanych produktów, zainteresowanie niewątpliwie wzbudzą wiertła GA-HGA marki Osawa (https://bit.ly/3vpstER) , które uzupełniają gamę rozwiązań do wszechstronnego wiercenia Typhoon (3xD i 5xD) rodziną wierteł o 3- i 5-krotnej średnicy z chwytem Weldona. Wiertła GA i HGA są odpowiednie do ogólnych zastosowań na szerokiej gamie materiałów ISO P, M, K.

Oprócz GA-HGA opracowanych z myślą o potrzebach operacyjnych niemieckiego rynku, rodzina narzędzi z węglików spiekanych Typhoon oferuje użytkownikom najszerszy obecnie na rynku asortyment monolitycznych narzędzi do wiercenia, w tym m.in. SUH MINI w wersjach krótkich, długich i bardzo długich (średnice od 5xD do 30xD), wiertła długie i bardzo długie HL (od 12xD do 30xD) oraz PU-HPU do zastosowań uniwersalnych. PU-HPU charakteryzują się wzmocnioną geometrią zapewniającą wysokie posuwy; solidna geometria prostej krawędzi skrawającej sprzyja powstawaniu krótkich wiórów, z kolei poprzeczna krawędź skrawająca o zagęszczonej geometrii umożliwia wyższe posuwy.

W obszarze rozwiązań do frezowania, na uwagę zasługuje linia uniwersalnych frezów z mikroziarnistego węglika spiekanego HF EVOlution Osawa charakteryzujących się specjalnym kątem natarcia i powłokami wymaganymi do wysokowydajnej obróbki wszystkich materiałów w skali ISO. Ze względu na doskonałą wydajność i uniwersalność zastosowania, frezy HF EVOlution to idealne narzędzia do produkcji super seryjnej i małoseryjnej. Rodzina frezów G2 do ogólnego zastosowania charakteryzuje się innowacyjną geometrią cięcia i powłokami zapewniającymi jeszcze większe osiągi.

Na stoisku będzie można również zobaczyć liczne nowości Nikko Tools zaprezentowane w ostatnich miesiącach, w tym system frezowania ramion prostych DoubleRek z nowymi płytkami 10 mm oraz nowy gatunek JP8725 do frezowania stali. Najważniejszą jednak nowością dla tej marki jest oficjalna premiera nowego katalogu Nikko Tools, w którym znajdzie się szeroka gama narzędzi mocowanych mechanicznie i płytek z węglików spiekanych i zaawansowanych materiałów (PCB, PCBN, ceramika). Szczegółowe informacje na temat nowego katalogu i zasad rezerwacji egzemplarza katalogu w wersji papierowej zostaną podane wkrótce.

 
Źródło: SORMA
 
Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.