Tytuł: Świat Obrabiarek i Narzędzi
Ogólnopolskie Czasopismo Techniczne
GB: The World of Machine Tools & Tools
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Nakład: 2000-3000 egz.
Rok założenia: 2006

ISSN: 2353-5555

 

Fotorelacje

 

TOOLEX 2019 za nami

2019-10-07

W najważniejszym wydarzeniu dla branży obróbki metalu - 12. Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zaprezentowało się ponad 500 Wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Targom towarzyszy bogaty program seminariów i prelekcji.

 

Wśród wystawców blisko 50% osób to kadra zarządzająca: prezesi i kierownicy firm. Targi licznie odwiedzili również technologowie, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX to doskonałe narzędzie biznesowego sukcesu. TOOLEX gościł nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy właśnie w Sosnowcu osiągają imponujące wyniki, ale również pracowników produkcji zainteresowanych nowinkami rynkowymi. Targi TOOLEX sukcesywnie wyznaczają trendy!

 

 

 

 

 

Foto: Paweł Mróz

 

Archiwum:         


 
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.